Po umówieniu się ze sprzedającym auta dostałem raport tego samego dnia. Bardzo szybko i profesjonalnie, polecam bardzo:) Niestety Lexus wymarzony okazał się złomem. Na pewno skorzystam jeszcze z tej firmy.

  - Jan Wronik, Sosnowiec

  Witam raport szybko i sprawnie jednak drobne rzeczy do poprawki m.in. zdjęcia powinny być pionowo ustawione.

  - Anna Zielińska, Warszawa

  Z oferty pomocni.info skorzystałem trzykrotnie w trakcie poszukiwania samochodu, jestem zadowolony z otrzymanych raportów i z dokładności przeprowadzonych inspekcji. Polecam wszystkim usługi oferowane przez tą Firmę w przyszłości na pewno skorzystam z ich pomocy.

  - Adam Kosociński, Szczecin

  Raport otrzymałem po niecałych 13 godzinach! Wygląda na przeprowadzony rzetelnie, otrzymałem 113 zdjęć, niektóre bardzo szczegółowe. Opinie eksperta uzasadnione. POLECAM

  - Jacek Czerwiński, Gdańsk

  Jestem SUPER zadowolony z usługi. Samochód został profesjonalnie sprawdzony przed zakupem. Raport, który otrzymałem był bardzo szczegółowy i zawarto w nim wszystkie „mankamenty” auta. Dzięki temu uniknąłem niekontrolowanemu i niefortunnemu zakupowi. POLECAM USŁUGI TEJ FIRMY!!!

  - Dariusz

  Myślę, że najlepszą rekomendacją byłoby pokazanie raportu, a zaraz obok niego ogłoszenia 😉 Uważam, że zakup raportu to dobrze wydane pieniądze.

  - Adam K.

  Raport wykonany profesjonalnie, bardzo szczegółowo, zdjęcia wyraźne. Usługa godna polecenia.

  - Elżbieta

  Super sprawa, fachowy raport – polecam usługę!

  - Rafał M.

  Od jakiegoś czasu poszukiwałem konkretnego modelu auta. Zlecałem aż trzy razy oględziny pojazdów, by w końcu trafić na zgodne z opisem auto. Pierwszy opis samochodu znacznie mijał się z prawdą – okazało się, że miał „niemały” wypadek. Co do samej obsługi: błyskawiczny kontakt w odpowiedzi na pytania. Profesjonalne i rzetelnie przygotowane raporty. Myślę, że strata nawet kilkuset zł jest warta tego by kupić finalnie zbadany przez Eksperta samochód.

  - Marcin

  Bardzo przydatna usługa. Firma godna zaufania. Dzięki niej zaoszczędziłem sobie niepotrzebnych wydatków i nerwów. Oglądali 2 samochody – pierwszy niewypał, drugi trafiony w 10. Polecam

  - strzał w 10

  Jestem zadowolony z raportu w 100% dzięki sprawdzeniesamochodu.pl nie wpadłem w bagno z autem które miałem na oku. SprawdzenieSamochodu – dzięki i trzymajcie tak dalej. Na pewno skorzystam jeszcze z waszej pomocy.

  - uratowany

  Jestem zadowolony. Zamawiałem eksperta trzy razy w ciągu tygodnia, do obejrzenia trzech aut. Za każdym razem dostawałem szczegółowy raport.
  Ostatnie oglądane auto kupiłem i sprzedający mówił, że był zaskoczony dokładnością przysłanego przeze mnie eksperta. Wspominał, że spędzili nad tym autem koło trzech godzin.
  Sporo zdjęć, rzeczoznawca zagląda wszędzie, po oględzinach można porozmawiać przez telefon.
  Usługa jak najbardziej warta polecenia.

  - Polecam!

  Raport wykonany praktycznie natychmiastowo, czekałem ok 10 godz. na gotowy już raport. Ceny bardzo konkurencyjne, taniej nie znalazłem, oraz nie pobierają opłaty za dojazd. Raport bardzo szczegółowy. Polecam!

  - Szybko

  Ekspertyza wykonana bardzo skrupulatnie, fachowo w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Pomogła mi podjąć właściwą decyzję dotyczącą zakupu pojazdu. Dziękuję serdecznie.

  - Rafał

  Ekspertyza wykonana fachowo. Zamówiłem MAXI z dodatkowymi opcjami. Raport otrzymałem zgodnie z ofertą.
  Praktycznie można nie jechać, nie oglądać i kupić samochód.
  W końcu samochód jaki jest każdy widzi tylko pozostaje pytanie co ewentualnie sprzedawca ukrył lub niedopowiedział.
  I od SPRAWDZENIESAMOCHODU.PL otrzymałem tę odpowiedź.
  Serdecznie dziękuję za rzetelność oraz sprawność i fachowość.

  - Paweł Z. Milanówek

  Na szczęście uciekłem od dużych wydatków i wielkiego kłopotu.
  dziękuję.
  Stasheq

  - Stanisław

  Bardzo rzeczowe informacje na temat badanego auta! W miarę szybko i sprawnie. Polecam i dziękuję.

  - Zadowolony

  Jestem bardzo zadowolony dokładny udokumentowany przegląd. Warty pieniędzy, które zapłaciłem ( pełna opcja + telefon od eksperta ). Nie musiałem jechać osobiście. Szczególnie polecam jeżeli samochód jest w znacznej odległości od naszego miejsca zamieszkania. W moim przypadku specjalistą była kobieta (na chwilę mnie przytkało 🙂 ) rzeczowa, konkretna rozmowa. Nawet sprzedający był pozytywnie zaskoczony (dealer samochodowy) ilością czasu poświęconego na sprawdzenie samochodu.

  - Kazimierz Raczyński

  Pełen profesjonalizm. Raport był zaskakująco wyczerpujący, nie wspominając już o galerii zdjęć. Pierwszy raz skorzystaliśmy z pomocy Ekspertów i już wiemy, że przy zakupie kolejnego samochodu automatycznie skierujemy się do Państwa. Dziękujemy serdecznie za fachowe podejście oraz błyskawiczną realizację zamówienia. Pozdrawiamy.

  - Dominika Kazak

  Polecam firmę sprawdzeniesamochodu.pl. Usługa wykonywana bardzo rzetelnie. Od właściciela pojazdu na który się zdecydowałem usłyszałem, że ekspert sprawdzał auto 4 godziny, ja natomiast dostałem szczegółowy raport i raczej wiedziałem o aucie więcej niż sam właściciel. Jasno zostały mi przedstawione wszystkie wykryte niedoskonałości auta.

  - Raman

  Skorzystałem z usług, oferowanych przez sprawdzeniesamochodu.pl i nie żałuję. Przekonałem się, że firma profesjonalnie podchodzi do swoich klientów. Pieniądze za pakiet Maxi przelałem w piątek o 15, a już następnego dnia o 11 Ekspert zadzwonił do mnie, aby podzielić się ze mną „na świeżo” opinią z przeprowadzonych testów auta. Z kolei w niedzielę otrzymałem wyczerpujący raport, zawierający szczegółowe informację na temat wybranego przez mnie pojazdu wraz ze 125 zdjęciami. Cóż mój typ okazał się mocno ryzykowny, więc zapewne będę szukał dalej – na pewno znowu ze sprawdzeniesamochodu.pl. Polecam i pozdrawiam

  - Mateusz, Poznań

  Raport rzetelny, szczegółowy. Otrzymany w dniu oględzin przez eksperta.

  Dobrze wydany pieniądz.

  - Daniel Dąbrowski, Zabrze

Podziel się opinią

Skorzystałeś z naszych usług i chciałbyś podzielić się swoją opinią?

Wystarczy wypełnić formularz i napisać nam w kilku słowach co sądzisz o zrealizowanym przez nas badaniu pojazdu.

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo

Bezpieczny, bezwypadkowy samochód z prawdziwym przebiegiem – szukasz takiego? Jesteśmy po to żeby Ci w tym pomóc.

Zaufanie

Eksperci ze sprawdzeniesamochodu.pl to wysokiej klasy specjaliści działający w ramach ogólnopolskiej sieci. Pomagamy kupować samochody spełniające oczekiwania naszych klientów.

Pewność

Nasi eksperci to zawodowi rzeczoznawcy samochodowi, diagności, mechanicy a prywatnie pasjonaci motoryzacji.